Ulga termomodernizacyjna od 2019 roku.
Sprzedaż i montaż systemów fotowoltaicznych
Sprzedaż i montaż systemów fotowoltaicznych

Aktualności

Minął rok 2020, rok rekordowy pod względem uruchomienia nowy mikroinstalacji fotowoltaicznych. My też mamy się czym pochwalić, w ubiegłym roku wykonaliśmy prawie 100 instalacji głównie na obszarze powiatu stalowowolskiego, niżańskiego i sandomierskiego. Program „mój prąd" bardzo dobrze został przyjęty przez konsumentów stąd najlepsze wyniki całej branży.

Rok 2021 zaczął się spokojniej co zrozumiałe gdyż Wszyscy czekamy na rozpoczęcie III naboru wniosków programu „mój prąd". Czekamy tez na nowe zasady wsparcia które maja być zmienione w stosunku do dwóch poprzednich naborów. Zanim jednak to nastąpi My jesteśmy gotowi by udzielić Państwu fachowej porady, wyceny, montażu instalacji i przygotować dokumenty zgłoszeniowe do Zakładu Energetycznego.

Niezmienne jest tez nasze podejście, oferujemy inwertery z najwyższej półki (Fronius produkowany w Austrii to inwerter na którym zbudowane jest ponad 95 % wszystkich Naszych instalacji fotowoltaicznych). Panele fotowoltaiczne które cieszą się największym zainteresowaniem to produkty chińskich gigantów branży fotowoltaicznych Ja Solar, Trina Solar, Risen Energy. Bardzo wiele instalacji wykonaliśmy na niemieckich panelach Q-cells, również polskie panele z Tarnowa choć droższe to budziły zainteresowanie i już wytwarzają.